Nejnovější recenze ze sekce Vaflovače

• rychlá příprava
  • snadná udržba
  • chut vaflí
  • možnost více programů

Z faflovače jsem nadšená. Velká výhoda je možnost volby několika programů. Ovládání je jednoduché srozumitelné. Desky jsou z kvalitního materiálu a snadno se udržují v čistotě. Připrava zabere zhruba dvě minuty. Vzhledově vypadá vaflovač moc pěkně. Cena je teda vyšší, ale myslím, že budu sloužit dlouho.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Nastavení barvy
  • Nepřilnavý povrch
  • Recepty
  • Jednoduché ovládání

Kvalitní, jednoduchý, lehký výrobek.
Má programy na různé druhy vaflí, má nastavitelný čas na displeji, teplotu - jestli chcete vafle světlejší nebo tmavší, nalejete těsto a zapnete, až je hotovo tak zapípe. Kolik těsta dát chce pořádně nevychytat, ale má kanálek na přebytečné těsto, takže když to přeženete, vyteče tam.a vafle máte zsse dokonalé. A nepřilnavý povrch funguje perfektně, jen odděláte vafli a nemusíte ani umývat.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 29. srpna 2021

• vzhled
  • digitální display
  • snadná a rychlá příprava
  • úchytka víka je plastová a příliš blízko pečících ploch

Vaflovač s digitálním ovládáním DOMO je dobře vypadající pomocník do moderní kuchyně. Má robustní zpracování, ale současně nezabere moc místa. Práce s ním určitě nadchne i děti, protože jeho ovládání je jednoduché a výsledek fantastický. Po skončení práce, stačí vnitřní povrchy jen utřít ubrouskem.Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Přidáno: 27. srpna 2021

• snadná údržba
  • přednastavené programy
  • možnost zvolit míru propečení
  • žádný

Snadná údržba, možnost volby míry propečení, přednastavené programy, alarm pro upozornění dokončení programu. Opravdu super. Nemusím u vaflovače stát a hlídat, zda je vafle dopečená a zda se mi nepřipekla. To jako matka dvou malých dětí opravdu oceňuji. Milujeme sladké snídaně a DOMO vaflovač nám bude velkým pomocníkem. Za mě 10/10 bodů :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

Přidáno: 27. srpna 2021

• Nepřilnavý povrch
  • Snadná příprava
  • Kanálek na přebytečné těsto
  • Těžší

Vaflovač s digitálním displejem DOMO mě velmi mile překvapil, vafle jsou rovnoměrně propečené a moc dobré. Oceňuji nepřilnavý povrch, díky němuž je údržba velmi snadná a kanálek pro přebytečné těsto. Příprava na pečení je snadná, než jsem nachystala těsto, byl připravený na pečení. Jsem s timto výrobkem moc spokojená

Ověřený zákazník Testuj.to Edita

Přidáno: 26. srpna 2021

Zakoupeno v Testuj.to

• jednoduchost digitálního ovládání vaflovače
  • dobrý materiál
  • snadná příprava vaflí
  • nadýchané výborné vafle
  • čištění

Digitální vaflovač DOMO je skvělým pomocníkem v domácnosti. Ovládání je velmi jednoduché, nastavíte si jak chcete vafle křupavé a pak už se jen leje těsto, zapne start a zvuková signalizace Vás upozorní na upečené vafle. Je lepší dávat těsta méně, aby přebytečné nevytékalo mezi pečící plochu, to je pak horší čištění přístroje. To se musí udělat opravdu dle návodu ještě ve vlažném stavu, jinak těsto zatvrdne. Přístroj je opravdu velmi jednoduchý na ovládání a vafle jsou krásně nadýchané a křupavé.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Přidáno: 23. srpna 2021

• Kvalitní bytelný přístroj
  • Rychle se nahřívá
  • Nepřilnavé destičky
  • Brožurka s recepty
  • Nelze vyndat destičky přímo z přístroje a tak se hůře čistí
  • Kratší kabel do zásuvky

Velmi kvalitní přístroj, který se bude hodit do každé domácnosti nejen s dětmi. Přístroj je kvalitní a velmi bytelný. Desky jsou velmi kvalitní a těsto se na ně nelepí. Jsem velmi mile překvapena z jednoduchého ovládání. Vafle jsou vždy skvělé a rychle připraveny. Jednotlivé programy na dané vafle práci ještě více usnadňují. Vafle jsou u nás poměrně žádanou záležitostí a vždy všem chutnají!

Ověřený zákazník Testuj.to Miloslava

Přidáno: 22. srpna 2021

• Kanálek na přebytečné těsto
  • Jednoduché ovládání
  • Desing
  • Hmotnost
  • Delší doba nahrávání

Vaflovač je velmi pěkně a kvalitně zpracovaný. Má velmi jednoduché ovládání s několika programy na různé druhy vaflí. Velké plus jsou nepřilnavé desky, které by mohly být vyndavací kvůli lepší údržbě, ale není to nic hrozného a kanálek na přebytečné těsto. Jediné větší minus vidím v delší době nahrávání.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz kopretina

Přidáno: 18. srpna 2021

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Po velmi krátké době přestal přístorj fungovat. Řeším reklamaci a to jsme narazila. Nikdo nekomunikuje, reklamac epodáva pouze písemně, produkt nechtěli zatím vrátit. Takže posuzují dle tohop to jsme jim napsala, už je poreklamační lhůtě, nikdo nereaguje, nebo jen automat v emailu, dovolat se n azakaznickou linku je nadlidský výkon. A když se podaří, stejně se neposunute dál ... mám doporučeno čekat dál ... v on line už nikdy nekupovat!!!

Ověřený zákazník Testuj.to KATERINA Gabrielová

Přidáno: 15. srpna 2021

• Design,
  • Funkce
  • Materiál pečící plochy
  • Krátká elektrická šňůra
  • Cena přístroje, vzhledem k tomu, že je pouze na vafle

Skvělý design, výborný materiál a údržba pečící plochy , jednoduše zpracované menu , mínus pro mě byla krátká elektrická šňůra, cena by vzhledem k úzce zaměřenému použití, mohla být nižší. Vafle jsou velké, ne jako kupované v obchodě, křupavé, což samozřejmě jde také nastavit v menu.

Silvercrest SWEW 750 D2 bílý

Silvercrest SWEW 750 D2 bílý

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Petra

Přidáno: 9. června 2021

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Zakoupila jsem hlavně kvůli donutům, pečení funguje dobře, jen se nám nedaří vyladit recept, ale to se snad změní. Oceňuji možnost výměny desek - snazší i na údržbu

Clatronic WA 3491

Clatronic WA 3491

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 4. května 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

Vráceno z důvodu zakoupení více podobného zbožï.

Concept VF 3040

Concept VF 3040

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2021

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

První vaflovač jsme vrátili protože měl horní keramickou desku odlepenou, poslali nám místo něj další, a má úplně stejnou vadu!

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu, i když je negativní.
V současné době se tomu věnuje naše reklamační oddělení, které čeká na vrácení zboží a bude situaci dále řešit.
ONLINESHOP.cz

• Poměr kvality a ceny
  • Vhodný na občasné používání
  • Jednoduchá manipulace
  • Skladný
  • V přední části propéká vafle míň než u pantu
  • Na nižší teplotní výkon to trvá strašně dlouho, nastavila jsem skoro na max a pak to bylo ok

Pokud vezmu v potaz cenu, za kterou jsem ho pořídila, tak vše ok. Chtěla jsem přístroj na občasné použití a tento je vyhovující. Plastová páčka na přidávání teploty je asi zbytečná, vyzkoušela jsem různé polohy, ale zůstala pak u jedné, kdy to bylo pro vafle ideální. Asi záleží taky na těstě, které si připravíte. Já našla recept na těsto, do kterého se přidává rozpuštěné máslo a musím říct, že se to fakt nepřilepovalo a nebylo potřeba přístroj ničím vymazávat.

Ověřený zákazník Gigamat.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. dubna 2021

Zakoupeno v Gigamat.cz

• Trvá to delší dobu,než se vafle usmaží

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ali

Přidáno: 29. března 2021

• naprostá spokojenost
  • povrch nelepí
  • jsou rychle připravené a děti wafle milují

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz kapr

Přidáno: 24. března 2021

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Kvalitní za dobrou cenu.
Breville VST 072

Breville VST 072

Ověřený zákazník mamedoma.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. března 2021

Zakoupeno v mamedoma.cz

• Kvalitní, robustní

Je to dárek. Ale vypadá krasně.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Hanka

Přidáno: 28. února 2021

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Parádní, často ho používám. Jsem ráda,že jsem si ho objednala.Doporučuji všem !

Zobrazuji 121 - 140 ze 388 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...20