Silvercrest SWE 1200 C3

• naprostá spokojenost
    • povrch nelepí
    • jsou rychle připravené a děti wafle milují
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Kvalitní za dobrou cenu.
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Parádní, často ho používám. Jsem ráda,že jsem si ho objednala.Doporučuji všem !

Příkon
1200 W
Počet nástavců
Počet vaflí

Nepřilnavá povrchová úprava od firmy ILAG® Termostat pro plynulé nastavení teploty s kontrolkou Navíjení kabelu na spodní straně Včetně návodu k obsluze a návrhu s 15 recepty Technické údaje Příkon: 1200 W Rozměry cca 21 x 8,5 x 26 cm Hmotnost cca 1,6 kg Záruka

• naprostá spokojenost
    • povrch nelepí
    • jsou rychle připravené a děti wafle milují
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Kvalitní za dobrou cenu.
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Parádní, často ho používám. Jsem ráda,že jsem si ho objednala.Doporučuji všem !

funguje dle představ

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Krasne propecene. Muzu si opravdu nastavit intenzitu peceni.
    • Tenci vafle.

Za tu cenu perfektni. I k tomu jsou recepty, nepripaluji se vafle. Zatim jsme velmi spokojeni.

• Funguje parádně i po 3 letech

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• super povrch, stačí lehce natřít, někdy ani ne, nepřipaluje se a dělá krásné vafle, jsem moc spokojená.
    • jen zapnu do zásuvky, nechám zahřát a při rozsvícení zeleného světla naliju těsto a během tří minut hotovo.
    • zatím nevím

cenově dostupný a pěkný tvar, rozhodně doporučuji

• Zatím nevyzkoušen.
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Super, vafle se nepřipalují. Výborně se čistí.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• možnost zvolit intenzitu pečení
    • skladnost
    • snadná manipulace
    • za tu cenu zatím skvělý produkt
    • horší čištění - nelze odmontovat plotýnky
    • plotýnky nejsou příliš hluboké, takže nečekejte klasické vysoké vafle
    • doporučuju párkrát nahřát na prázdno, ze začátku jsou dost cítit plasty